В Україні планують заборонити пластикові пакети

Обмеження не буде поширюватися на біорозкладні пластикові пакети і надлегкі пластикові пакети.

Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект, яким в Україні заборонять пластикові пакети, повідомляється на сайті парламенту 12 листопада, інформує КОРЕСПОНДЕНТ

Заборона поширення пластикових пакетів в об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства товщиною до 50 мкм передбачена з 1 січня 2022 року.

Це обмеження не буде поширюватися на біорозкладні пластикові пакети і надлегкі пластикові пакети шириною до +225 мм (без бічних складок), глибиною до 345 мм (з урахуванням бічних складок), довжиною до 450 мм (з урахуванням ручок), призначені для упаковки і (або) транспортування свіжої риби та м’яса і продуктів з них, а також сипучих продуктів, льоду, які поширюються в об’єктах роздрібної торгівлі в якості первинної упаковки.

Цікаво, що щорічно кожен українець використовує близько 500 поліетиленових пакетів, йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Для порівняння: в ЄС цей показник наближається, в середньому, до 90 пакетів.

При цьому в Україні тільки близько 6% загальної кількості використаних людиною пакетів у рік будуть спрямовані на переробку.

Основною альтернативою пластиковим пакетам у світі є біорозкладні пакети.

Нагадаємо, вчені назвали кількість людей, яких за рік вбиває пластик.

Також ми раніше повідомляли, Рада має намір легалізувати видобуток бурштину

Будьте першим, щоб коментувати на "В Україні планують заборонити пластикові пакети"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*