В Україні створили запас сироватки проти дифтерії

З отриманих у листопаді 250 флаконів протидифтерійного анатоксину 150 надані ПРООН, інші – посольством Індії в Україні.

Міністерство охорони здоров’я в листопаді отримало 250 флаконів протидифтерійної сироватки в якості гуманітарної допомоги.

В Україні створено централізований запас цих ліків, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я в понеділок, 2 грудня.

“Станом на 29 листопада створено централізований запас сироватки. Це дозволить оперативно надавати необхідну кількість доз для лікування в разі потреби. Додатково сироватка буде розподілена і доставлена в регіони вже найближчим часом”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що з отриманих у листопаді 250 флаконів протидифтерійного анатоксину 150 надані ПРООН, інші – посольством Індії в Україні.

У регіонах також залишається запас сироватки, який був отриманий як гуманітарна допомога в серпні 2019 роки від ВООЗ.

У МОЗ нагадали, що дифтерійний антитоксин використовується виключно для лікування підтверджених випадків дифтерії. Кількість доз і необхідність введення визначається лікарем.

Наразі в Україні є понад 5 млн доз вакцини від дифтерії, які розподілені по всіх областях. Упродовж грудня регіони додатково отримають 75 тис. доз вакцини для профілактики дифтерії та правця адсорбованої (АДС), яка вже доставлена в Україну.

Безкоштовно щеплення можна зробити, звернувшись до педіатра, терапевта або сімейного лікаря, з яким укладена декларація.

Раніше повідомлялося, що Україна отримала 200 ампул сироватки від дифтерії. У МОЗ відзначали, що в деяких регіонах сироватку застосовують у паніці в тих випадках, коли це не потрібно.

Також стало відомо, що станом на кінець листопада в Україні було підтверджено 23 діагнози “дифтерія”.

Нагадаємо, прем’єр запустив в Україні кампанію з вакцинації

Будьте першим, щоб коментувати на "В Україні створили запас сироватки проти дифтерії"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*