В Україні запустили тестувальник швидкості інтернету

Також у Мінцифрі кажуть, що зібрали офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл.

Міністерство цифрової трансформації запустило онлайн-сервіс, за допомогою якого українці зможуть протестувати швидкість інтернет-з’єднання, про що йдеться в понеділок, 25 листопада, в Facebook відомства,інформує КОРЕСПОНДЕНТ

“Сьогодні ми запускаємо сайт broadband.gov.ua – це прототип майбутньої карти інтернет-покриття України. На сайті кожен користувач може розповісти, чи є у нього інтернет і з якою швидкістю він працює”, – йдеться в повідомленні.

Швидкість з’єднання визначається автоматично. Для цього потрібно зайти на сайт і пройти SpeedTest зі свого комп’ютера або смартфона. Це можна зробити як анонімно, так і залишивши свої дані, повідомили у відомстві.

Також у Мінцифрі кажуть, що зібрали офіційну статистику з підключення до інтернету українських шкіл. За допомогою broadband.gov.ua ця інформація буде перевірятися. Вчителі, учні, батьки та оператори інтернету можуть залишити на сайті або за допомогою спеціального чат-бота в Telegram свій відгук про реальну ситуацію з інтернетом у школах.

“Наше завдання – провести інтернет в заклади, де взагалі немає доступу і забезпечити високу швидкість з’єднання в школах, які вже підключені до мережі”, – говорять у міністерстві.

Нагадаємо, міністр розповів про інтернет-покриття України.

Також ми раніше повідомляли, до Ради внесуть законопроєкт, який регулює діяльність інтернет-медіа – Потураєв

Будьте першим, щоб коментувати на "В Україні запустили тестувальник швидкості інтернету"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*