Вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає скасування багатьох санкцій щодо РФ, – Арахамія

Фракція партії “Голос” 8 листопада на офіційній сторінці в Facebook оприлюднила заяву про те, що Україна має вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію з вирішення військового конфлікту з Росією на Донбасі до посилення власних позицій.

На допис відреагували в партії “Слуга народу”. Зокрема, глава парламентської фракції політсили Давид Арахамія заявив, що реалізація пропозиції партії “Голос” про вихід з Мінських угод може призвести до зняття з Російської Федерації санкцій. Про це він повідомив журналістам після з’їзду партії.

“Несподівано для мене звучить така заява, тому що партію “Голос” я дуже поважаю, шаную їхні компетенції. Але я поспілкувався з декількома юристами-міжнародниками, вони взагалі не розуміють, як такі заяви можна робити. Тому що будь-який вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає майже автоматично скасування багатьох санкцій щодо Російської Федерації. Я не знаю, чи хтось в цій країні є, хто зацікавлений в скасуванні санкцій щодо РФ”, – наолосив Арахамія.

На його думку, лідер “Голосу” Святослав Вакарчук занепокоєний подальшою стратегією нормандського формату. Саме тому пропонує зупинитися і накопичити фінансовий, військовий, дипломатичний ресурси, а вже потім рухатися далі.

Раніше ми повідомляли, що Давид Арахамія підозрює нардепів зі “Слуги народу” у хабарях.

Будьте першим, щоб коментувати на "Вихід за нашою ініціативою з мінських домовленостей означає скасування багатьох санкцій щодо РФ, – Арахамія"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*