ЄБРР і Світовий банк підтримують запуск ринку землі в Україні

У Світовому банку вважають, що відкриття ринку земель підвищить рівень життя українців шляхом розкриття сільськогосподарського потенціалу країни.

Європейський банк реконструкції і розвитку і Світовий банк підтримують відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні, про що стало відомо з офіційних джерел фінустанов, інформує КОРЕСПОНДЕНТ

“Двох десятиліть закритого ринку і непрозорості, яка стимулює корупцію, вистачило всім – прийшов час земельної реформи”, – йдеться в повідомленні.

ЄБРР також висловив підтримку земельній реформі в Україні.

“Хотілося б наголосити, що ЄБРР підтримує земельну реформу в Україні. Ми найбільший фінансист с/г проектів і прекрасно розуміємо її важливість… Ми за осмислені і якісні реформи”, – написав старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов у Facebook.

Крім того, у Світовому банку вважають, що відкриття ринку земель підвищить рівень життя українців шляхом розкриття сільськогосподарського потенціалу країни.

“Земельна реформа потрібна для того, щоб українські фермери могли купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення, щоб вони мали доступ до кредитів, мали можливість інвестувати і диверсифікувати джерела своїх доходів, а власники землі могли отримати належний прибуток за свій цінний актив”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в декількох областях України в понеділок, 11 листопада, тривають акції протесту аграріїв проти земельної реформи.

Раніше повідомлялося, що 30 жовтня біля стін Верховної Ради проти відкриття ринку землі протестували тисячі представників Всеукраїнської аграрної ради.

Нагадаємо, директор ЄБРР уточнив позицію щодо земельної реформи в Україні

Будьте першим, щоб коментувати на "ЄБРР і Світовий банк підтримують запуск ринку землі в Україні"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*