Зеленський дав Кабміну місяць на перевірку безпеки в закладах через пожежу в Одесі

Президент України Володимир Зеленський наказав Кабінету міністрів і місцевій владі протягом місяця перевірити на безпеку заклади з масовим перебуванням людей через пожежу в одеському коледжі. Про це президент повідомив у Facebook.

Як повідомив Зеленський, він дав завдання Кабміну спільно з органами місцевої влади провести детальну і всебічну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки для закладів, установ і організацій з масовим перебуванням людей, а саме – дитсадків, шкіл, професійно-технічних закладів та вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури.

Окрім того, президент закликав провести перевірку всіх посадових осіб, які дають висновки про стан пожежної безпеки того або іншого об’єкта на предмет халатності, безвідповідальності або недоброчесності при виконанні ними службових обов’язків.

“Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної або техногенної безпеки, домагатися їх безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності посадових осіб, які їх допустили”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, вчора вранці стало відомо, що в Одесі горить коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Станом на 15:00 вчорашнього дня пожежу локалізували.

Унаслідок пожежі загинула 16-річна студентка, 29 людей постраждали, частина з них у важкому стані. Зниклими вважаються 14 осіб, серед яких директор Інституту біології південних морів НАН Борис Александров і співробітниця Інституту Галина Іванович.

За попередньою інформацією, причиною займання є зламаний подовжувач. Пожежа почалася на третьому поверсі будівлі.

У місті оголосили днями жалоби 5 і 6 грудня.

Рятувальники почали розбирання завалів.

Нагадаємо, на пожежі в Одесі загинула 16-річна Ксенія Бабенко, 14 людей зникли безвісти, 27 госпіталізовано.

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський дав Кабміну місяць на перевірку безпеки в закладах через пожежу в Одесі"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*