Зеленський: пан Коломойський не президент України

Президент Володимир Зеленський каже, що геополітичний вектор країни стосовно зближення з Європою чи Росією визначає народ, а не олігарх Ігор Коломойський.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ставлення до висловів Коломойського про те, що Україні варто повернутись до зближення з Росією, Зеленський нагадав, хто займає найвищу посаду і хто визначає геополітику країни,інформує Українська правда

“Стосовно пана Коломойського. Ви сказали, що він мене підтримував… До речі мене підтримали 73% українців. І якщо серед них був пан Коломойський, я дуже радий. Пан Коломойський не є президентом України, він є громадянином, а більшість громадян України обрали європейську інтеграцію і курс на Євросоюз. Саме народ України обирає, куди нам піти. З Росією у нас дуже складна ситуація, ми почали діалог, який буде розпочато (очевидно, малося на увазі продовжено -ред.) на нормандській зустрічі чотирьох лідерів”, – говорить Зеленський

Причиною цього стало інтерв’ю The New York Times, у якому Коломойський заявив, що Україні пора відмовитися від Заходу і налагоджувати відносини з Росією. За його словами, відновлення зв’язків з РФ стало необхідним для економічного виживання України. На думку олігарха “рана війни заживе”.

Реагуючи на ці слова, президент Володимир Зеленський заявив, що це його пріоритет як очільника держави відповідати за міжнародний вектор України, а не олігарха Коломойського.

Нагадаємо, Коломойський заявив, що має вплив на Арахамію

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський: пан Коломойський не президент України"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*