Зеленський підписав закон про запровадження адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення дітей

Закон набуде чинності після підписання президентом України на наступний день після його опублікування.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей” № 224-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 29 жовтня 2019 року. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

“Закон доповнює ст. 121 кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) новими частинами, згідно з якими за порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне правопорушення, вчинене протягом року, карається штрафом у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться в повідомленні.

На органи Нацполіції покладається обов’язок розглядати справи про адмінправопорушення щодо порушення правил перевезення дітей.

“Реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, які перевозять дітей, і тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності дітей”, – сказано в повідомленні.

Закон набуде чинності після підписання президентом України на наступний день після його опублікування.

Як повідомлялося, 29 жовтня Верховна Рада ввела адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення дітей.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський підписав закон щодо аудиту безпеки автодоріг.

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський підписав закон про запровадження адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення дітей"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*