Зеленський про нормандську зустріч: я хочу говорити про повернення Донбасу з чіткими термінами

Також Зеленський розповів про теми нормандської зустрічі

Президент Володимир Зеленський заявив, що треба домовлятись про повернення наших територій на “нормандській зустрічі”. Про це він заявив на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Також Зеленський розповів про теми нормандської зустрічі.

“Я б хотів реальних результатів. Треба домовлятись про повернення наших територій. Я хочу говорити про поверненням Донбасу з якимись більш-менш чіткими термінами”, – заявив президент.

За його словами, на нормандській зустрічі буде обговорюватись обмін” всіх на всіх”, а також питання місцевих виборів на Донбасі.

“Ми хочемо всіх наших людей повернути додому. Я теж хочу говорити – коли? Я хочу в цьому питанні зрозуміти відповідь”, – додав він.

Президент зазначив, що зустріч у нормандському форматі, після того як він був заблокований з 2016 року, це успіх.

“Ми повинні розуміти, що ми повинні вирішити питання війни на Донбасі дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандский формат – це перш за все перемовини на найвищому рівні. Зараз дуже серйозно готуємося до цієї зустрічі”, – заявив він.

Нагадаємо, вчора Кремль підтвердив участь президента Російської Федерації Володимира Путіна у зустрічі на саміті в нормандському форматі.

Зокрема президент Франції Еммануель Макрон під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що Україна виконала всі необхідні умови для того, щоб саміт у нормандському форматі відбувся.

Нагадаємо, Зеленський сподівається на втому Росії від війни

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський про нормандську зустріч: я хочу говорити про повернення Донбасу з чіткими термінами"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*