Зеленський розпорядився розробити законопроект для врегулювання діяльності медіа в Україні

Від Кабміну очікуються законопроекти, які заборонять фізичним і юридичним особам країни-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні.

Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розробити законопроект про вимоги і стандарти новин до 31 грудня 2019 року. Повідомляється в указі №837/2019, який оприлюднено на сайті Офісу президента.

Згідно указу Кабмін зобов’язаний розробити і внести на розгляд Верховної Ради низку законопроектів, які регулюють діяльність медіа в країні.

“Розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, передбачивши, зокрема, положення про вимоги та стандарти новин, механізми запобігання розповсюдження недостовірної, спотвореної інформації, її спростування”, – йдеться у тексті указу.

Також від Кабінету міністрів очікуються розробка законопроектів, які заборонять фізичним і юридичним особам країни-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні.

Окрім цього, Кабмін повинен передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський підписав указ про проведення основних реформ.

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський розпорядився розробити законопроект для врегулювання діяльності медіа в Україні"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*