Зеленський: Україна не втручається в вибори США

Зеленський заявив, що ніякого заблокування допомоги немає

Україна не втручається в вибори в США, ніякого заблокування допомоги немає. Про це заявив президент Володимир Зеленський на брифінгу, інформує РБК-Україна

Зеленський заявив, що заблокування військової допомоги США немає. За його словами, Україна не буде втручатися в геополітику.

“Я не дуже люблю коментувати цю історію. Все, що було дуже секретно, всі прочитали. Ми не втручаємося в вибори, в геополітику. У нас є наша незалежна Україна. Ми говорили з США, ніякого блокування допомоги зараз немає, але не через розмову по телефону… Напевно ще щось є, але у мене було тільки два дзвінка з Трампом, але може з’явитися і третій, якого не було… Так буває”, – заявив він.

Раніше американські ЗМІ повідомили, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп використовував віце-президента Майка Пенса для тиску на українського лідера Володимира Зеленського. За інформацією джерел, Трамп особисто заборонив Пенсові їхати до Києва на інавгурацію Зеленського, а також неодноразово використовував віце-президента для тиску на президента України.

Нагадаємо,Парнас передав до Конгресу записи, пов’язані з Трампом і Україною

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський: Україна не втручається в вибори США"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*