Зеленський заявив про погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям

В Україні станом на вересень шахтарям заборгували та не виплатили майже 900 млн грн.

Заборгованість із заробітної плати шахтарям погасили. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Telegram. Інформує 112-Україна.

“Вчора шахтарям Донбасу, Луганщини, Волині та Львівщини перераховано 1 мільярд гривень. Гроші вже на рахунках державних шахт. Керівництву залишилося переказати їх на рахунки своїх працівників”, – написав Зеленський.

Президент зазначив, що люди завжди були й будуть пріоритетом влади. А забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції є надважливим для енергетичної незалежності України.

Нагадаємо, 9 листопада  набув чинності закон про зміни до державного бюджету на поточний рік, за допомогою якого на 1 млрд грн збільшили видатки на реструктуризацію вугільної галузі (гроші мають скерувати на зарплати горнякам і погашення боргів шахт за електроенергію).

Раніше повідомлялося, що в Україні станом на вересень шахтарям заборгували та не виплатили майже 900 млн грн.

Нагадаємо, у червні для погашення заборгованості перед шахтарями Міністерство фінансів виділило 41 млн грн. Решта – близько 175 млн грн – це небюджетні кошти, які були отримані завдяки діям, що призвели до підвищення ефективності функціонування ринку вугілля в Україні. 

Раніше ми повідомляли, що Кабмін змінив Держбюджет заради зарплат шахтарям, зобов’язав держпідприємства до аудиту і визначив постачання газу на Донбас.

Будьте першим, щоб коментувати на "Зеленський заявив про погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*