ЗМІ дізналися деталі санкцій США проти Nord Stream-2

Під санкції може потрапити швейцарська Allseas і,ряд німецьких компаній-партнерів Газпрому, інформує КОРЕСПОНДЕНТ

США готують “санкційний трюк” проти російського газопроводу Північний потік-2. Про це напередодні повідомило німецьке видання Bild з посиланням на джерела і виступ на конференції з безпеки в Галіфаксі голови комітету Сенату США з міжнародних справ Джима Ріша.

Стверджується, що противники будівництва трубопроводу планують домогтися “обхідним шляхом” введення санкцій проти європейських компаній, що беруть участь в реалізації проекту.

Суть “трюку” полягає в тому, що обмеження проти європейських партнерів Газпрому повинні увійти в закон про військовий бюджет США на наступний рік.

За даними Bild, під санкції може потрапити швейцарська Allseas, що займається укладанням підводних трубопроводів й кабелів, і ряд німецьких компаній-партнерів Газпрому. Серед останніх вказана енергетична компанія Uniper. Ввести обмеження планують до католицького Різдва.

Зазначається, що піти таким шляхом авторів проекту змушують вкрай стислі терміни. Будівництво Північного потоку-2 може завершитися вже через три місяці. Цього часу недосточності для розробки повноцінного законопроекту про санкції проти європейських компаній-учасниць проекту.

Коли вже ніхто не будує, карати-то вже й нікого”, – цитує видання свої джерела в американському сенаті.

Інформацію про підготовку санкцій підтвердив глава сенатського комітету із зовнішньої політики Джим Ріш.

Якщо ці санкції будуть прийняті, будівельні компанії припинять свою роботу. Я думаю, що росіянам доведеться шукати інший спосіб, як побудувати газопровід, якщо вони взагалі зможуть”, – сказав Ріш.

Раніше на цьому тижні стало відомо, що в Апеляційний суд Данії надійшла скарга на дозвіл Датського енергетичного агентства по маршруту прокладки Північного потоку-2. Відомо, що в середньому такі питання розглядають до півтора року.

Також повідомлялося, що в самому Газпромі не можуть назвати дату закінчення будівництва Північного потоку-2.

Нагадаємо, у Данії оскаржили дозвіл для Nord Stream-2

Будьте першим, щоб коментувати на "ЗМІ дізналися деталі санкцій США проти Nord Stream-2"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*