ЗМІ: Сенат США не знайшов підтверджень втручання Києва у вибори в США

Висновки комітету Конгресу повністю збігаються з висновками американських відомств щодо можливого втручання України в американські вибори у 2016 році.

Комітет з питань розвідки Сенату США, під контролем республіканців, не знайшов доказів втручання України в президентські вибори США у 2016 році. Про це у вівторок, 3 грудня, повідомляє CNN з посиланням на свої джерела, інформує КОРЕСПОНДЕНТ

“Комітет з питань розвідки Сенату, під контролем республіканців, розглянув заяви про втручання України в (президентські. – ред.) вибори 2016 року і не знайшов доказів для підтвердження заяв”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначає CNN, саме такими висновки комітету повністю збігаються з висновками американських відомств, які також не знайшли доказів втручання України в американські вибори у 2016 році.

За словами співрозмовника, американська розвідка ніколи не писала звіт, у якому вона б звинувачувала українську владу у втручанні. Однак зараз дехто із сенаторів-республіканців продовжують стверджувати, що Київ втручався в президентські вибори у 2016 році на тому ж рівні, що й Росія, незважаючи на безпідставність такого твердження.

Однак, за словами глави комітету Річарда Барра, дехто із українських політиків активно підтримував Хілларі Клінтон у 2016 році, але це не можна порівнювати з рівнем втручання Росії.

Зазначається, що сенатор-республіканець Джон Кеннеді після спростування власних заяв про те, що Україна втручалася у вибори в США, знову взявся повторювати свої намови.

Раніше адвокат президента США Рудольф Джуліані заявив про можливу змову між українськими чиновниками і штабом передвиборної кампанії Хілларі Клінтон у 2016 році.

Нагадаємо, справа про імпічмент Трампа не змінила ставлення США до України, – представник Держдепу Кент

Будьте першим, щоб коментувати на "ЗМІ: Сенат США не знайшов підтверджень втручання Києва у вибори в США"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*