ЗСУ отримали тисячі керованих ракет

Армії передали ракети для комплексів Стугна і Корсар. Габарити останнього дозволяють вести вогонь “з плеча” і без додаткових пристроїв.

Збройним силам України передали керовані ракети для ракетних комплексів Корсар і Стугна. Про це повідомляє АрміяInform.

Корсар, зокрема, є легким переносним ракетним комплексом. Габарити дозволяють вести вогонь “з плеча” і без додаткових пристроїв. Наведення виконується за допомогою лазерного променя і на низькоенергетичному рівні випромінювання.

У той же час, ракету РК-2, яку теж вже доставили для війська, застосовують для іншого комплексу – Стугна-П. Цей ПТРК з максимальної дальності пострілу близько 5 км дозволяє знищувати броньовані цілі, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, в тому числі з динамічним захистом. А також малорозмірних цілей типу ДОТ, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів і вертольотів.

У ПТРК реалізовано наведення за спеціальним алгоритмом, коли сама мета не опромінюється лазером до останньої секунди польоту ракети. Це дозволяє уникнути активації систем захисту, встановлених на сучасних зразках бронетехніки. Причому бронепробивність РК-2 становить, мінімум, 800 мм за динамічним захистом.

Напередодні повідомлялося, що в українську армію почали надходити перші серійні ракети Вільха, закуплені 152-мм снаряди, очікується серійне виробництво модернізованих реактивних систем залпового вогню Верба.

Нагадаємо, у Міноборони назвали умови повернення ЗСУ на позиції після відводу сил

Будьте першим, щоб коментувати на "ЗСУ отримали тисячі керованих ракет"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*