Звільнення Кривоноса з двох посад не має політичної складової, – РНБО

За словами РНБО, його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов’зано з перерозподілом функціональних обов’язків

Звільнення заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергія Кривоноса з декількох посад не має політичної складової. Про це повідомляється у заяві на сайті РНБО. Інформує 112-Україна.

“У зв’язку з інформацією, яка була поширена рядом ЗМІ, пов’язаної із заявою Сергія Кривоноса, необхідний ряд суттєвих уточнень. Сергій Кривонос залишається заступником Секретаря РНБО України. Його виведення зі складу ряду міжвідомчих комісій і груп пов’зано з перерозподілом функціональних обов’язків, і є робочим процесом, який не має жодної політичної складової”, – йдеться у повідомленні.

Також необхідно зазначити, що Сергій Кривонос є прикомандированим до Апарату РНБО України з Міністерства оборони України, і може бути повернений у розпорядження Міністра оборони України у відповідності до поставлених завдань.

Як повідомлялося, 29 листопада президент України Володимир Зеленський звільнив Кривоноса з декількох посад. Зокрема, Кривоноса вивели з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Крім того, Зеленський вирішив звільнити Кривоноса від виконання обов’язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави.

У відповідь Кривонос назвав РНБО “посміховиськом із клоунами”.  

Нагадаємо, Горбатюк оскаржив своє звільнення з ГПУ.

Будьте першим, щоб коментувати на "Звільнення Кривоноса з двох посад не має політичної складової, – РНБО"

Залишити коментар

Войти с помощью: 

Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований.


*